Безплатна доставка за цялата страна

Ричард Роупър | "Koгато бяхме млади"

    Цена : 64.90 лв.
  • Наличност: 1
  • Корица: Твърда
  • Състояние: Ново
  • Категория: Fiction
  • Баркод: 9781409185642
  • Търговски код: 50075
  • ISBN: 9781409185642

  • БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА:
    • 1-2 делнични дни.
    • До Вас или до офис на Еконт.

    БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА:
    • 1-2 делнични дни.
    • До Вас или до офис на Еконт.

  • Ричард Роупър | "Koгато бяхме млади"


  • Copyright: © Richard Roper 2021

    How do you move forward... when all you want to do is go back?

    Това е история за двама отдавна изгубени приятели, които търсят път към себе си.

    Джоел и Тео не общували от едно далечно лято в гимназията. Джоел е невероятно успешен телевизионен сценарист, който живее в тийнеджърската си любов Амбър. Той се прибира у дома, за да се свърже отново с най-добрия си приятел Тео - и да се върне там, откъдето е започнало всичко.

    Тео живее в студиото на родителите си, лекува разбито сърце и ранено его, и е убеден, че животът му не може да стане по-лош, докато на прага му не се появява Джоел.

    Единият от тях пази тайна, а другият живее в лъжа. Може ли обещанието, което някога са си дали да измине 184 мили по брега на Темза, да им помогне да намерят своя път обратно към истината - и към приятелството?

    "Bittersweet and full of heart, this book will appeal to fans of Jonathan Tropper and Matthew Norman." - Booklist

    • Език: английски
    • Формат: 13 x 21 см
    • Обем: 352 страници
    • Корица: твърда
    • Първо издание: 2021
    • Година на издаване: 2021